Marsze, pochody,
imprezy sportowe

Bowflag – flagi typu żagiel

Cieszące się dużą popularnością flagi w kształcie żagla, mogą być eksponowane jako maszty przenośne mocowane za pomocą różnorodnych stóp na podłożu typu beton, ziemia. Są również oryginalnym zamiennikiem szturmówek w czasie manifestacji i pochodów. Warto o tym pamiętać, bo ich kształt wyraźnie nawiązuje do skrzydeł husarskich. Najczęściej są jednak oprawą imprez sportowych, eventów, parad i pokazów (mocowane bezpośrednio do podłoża).

Plecak z flagą – skrzydła husarskie albo oznakowanie służb porządkowych

Plecki promocyjne to nasza kolejna sugestia jak wykorzystać nośniki reklamy w czasie obchodów Święta Niepodległości. Otóż plecaki z flagami w kształcie żagli, które kształtem nawiązują do tak modnych skrzydeł husarskich, będą nawiązaniem do historii naszego rycerstwa. Plecki z flagami mogą mieć też zastosowanie bardziej praktyczne i służyć jako oznakowanie służb porządkowych wyróżniając je z tłumu i pozostawiając wolne ręce.

Pop up klasyczny i Halfmoon – oznakowanie imprez plenerowych

Imprezy plenerowe i sportowe stanowią nieodłączny element obchodów rocznic patriotycznych. Mamy w swojej ofercie produkty, które pozwolą nadać odpowiednią oprawę takim wydarzeniom. Potykacze Halfmoon w kształcie półksiężyca mogą nie tylko dekorować stadion czy boisko, ale służyć także do wygradzania przestrzeni, torów biegów itp. pełniąc funkcję barierek. Prostota montażu to jego dodatkowa zaleta.

Pop up - potykacz

To system elastycznych naciągów z włókna szklanego, obszytych zadrukowanym materiałem. Lekki, łatwy w obsłudze, dwustronny potykacz stosowany najczęściej do promocji przy wejściach do urzędów, instytucji. Kilka potykaczy ustawionych obok siebie może pełnić funkcję barierki reklamowej na festynach, spotkaniach lub imprezach sportowych. Nadaje się do prezentacji wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. To system elastycznych naciągów z włókna szklanego, obszytych zadrukowanym materiałem.

Barierki reklamowe do wygradzania terenu i wyznaczania tras

Jak wygrodzić trasę marszu lub biegu? Jak oddzielić publiczność od sceny w czasie plenerowego koncertu? Znakomitym rozwiązaniem będą barierki aluminiowe ze stopami do wbijania w grunt lub do mocowania na podłożu typu asfalt czy beton. System modułowy pozwala na szybki montaż i demontaż oraz pozwoli nadać dowolny kształt wydzielonej przestrzeni. Wydruki są wymienne, więc istnieje możliwość wielokrotnego wykorzystania stelaży.

Flagietki

Dla naszych najmłodszych proponujemy materiałowe flagietki na plastikowym patyczku. Są trwałe i można je wykorzystać przy kolejnych okazjach. Flagietki drukowane na materiale flagowym, pozwolą uniknąć smutnego widoku podartych papierowych chorągiewek w barwach narodowych zalegających na ulicach.

Flagi na drzewiec

Najpopularniejsza forma flag „do ręki”. Od wieków asystują człowiekowi w ważnych momentach historii. Zawsze tworzą właściwą oprawę wydarzeń, którym towarzyszą, podnoszą ich rangę i znaczenie. Żadna ważna uroczystość czy impreza nie może się bez nich obejść. Powiewają na ulicach podczas świąt państwowych, kościelnych. Stanowią oprawę międzynarodowych spotkań, manifestacji oraz imprez sportowych i kulturalnych.

Banery uliczne - flagi na latarniach i słupach

Za pomocą tego typu flag można zupełnie odmienić charakter ulic i placów. Montowane na słupach lub latarniach stelaże z flagami pozwalają eksponować wydruki w pionie. Stelaże są do wielokrotnego zastosowania, a grafika może być wymienna. Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości mogą to być flagi biało-czerwone albo z powtarzalnym wzorem nawiązującym do świętowanej rocznicy. Zwielokrotnienie tego samego motywu na głównych ulicach i placach nada jedyny i niepowtarzalny charakter tym listopadowym dniom.

Girlandy - łańcuchy chorągiewek

Łańcuchy chorągiewek trójkątnych lub prostokątnych. Girlandy są doskonałą dekoracją ważnych uroczystości. Znakomicie budują świąteczny klimat ozdabiając budynki, ulice, sale i widownie. Mogą mieć także zastosowanie praktyczne, służąc do wyznaczania lub wygradzania terenu. Girlandy nadają mniej oficjalny charakter uroczystościom i wprowadzają nastrój zabawy i fiesty.

Transparenty o różnorodnym zastosowaniu

Klasyczne transparenty stanowią obowiązkowy element każdej manifestacji czy imprezy sportowej. Można je umieszczać także na budynkach jako biało-czerwoną wstęgę spływającą z najwyższego piętra gmachu lub opasującą obiekt. Ich grafika może nawiązywać też do modnych motywów patriotycznych lub być w kolorach narodowych.

Car flag – flagietki samochodowe

Flagietki w barwach narodowych mocowane na oknach samochodów są często wykorzystywane podczas dużych imprez sportowych. Obchody Odzyskania Niepodległości są świetną okazją, aby nasze ulice i drogi za ich sprawą stały się biało-czerwone. Dobrze będą się prezentować zarówno na autach służb miejskich, jak i zwykłych obywateli. Znakomity pomysł na upominki w konkursach, loteriach, zawodach.

Powrót do strony głównej