Dekoracje miast, budynków, ulic, rynków i placów

Flagi na drzewiec

Najpopularniejsza forma flag „do ręki”. Od wieków asystują człowiekowi w ważnych momentach historii. Zawsze tworzą właściwą oprawę wydarzeń, którym towarzyszą, podnoszą ich rangę i znaczenie. Żadna ważna uroczystość czy impreza nie może się bez nich obejść. Powiewają na ulicach podczas świąt państwowych, kościelnych. Stanowią oprawę międzynarodowych spotkań, manifestacji oraz imprez sportowych i kulturalnych.

Banery uliczne - flagi na latarniach i słupach.

Za pomocą tego typu flag można zupełnie odmienić charakter ulic i placów. Montowane na słupach lub latarniach stelaże z flagami pozwalają eksponować wydruki w pionie. Stelaże są do wielokrotnego zastosowania, a grafika może być wymienna. Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości mogą to być flagi biało-czerwone albo z powtarzalnym wzorem nawiązującym do świętowanej rocznicy. Zwielokrotnienie tego samego motywu na głównych ulicach i placach nada jedyny i niepowtarzalny charakter tym listopadowym dniom.

Girlandy - łańcuchy chorągiewek

Łańcuchy chorągiewek trójkątnych lub prostokątnych. Girlandy są doskonałą dekoracją ważnych uroczystości. Znakomicie budują świąteczny klimat ozdabiając budynki, ulice, sale i widownie. Mogą mieć także zastosowanie praktyczne, służąc do wyznaczania lub wygradzania terenu. Girlandy nadają mniej oficjalny charakter uroczystościom i wprowadzają nastrój zabawy i fiesty.

Transparenty o różnorodnym zastosowaniu

Klasyczne transparenty stanowią obowiązkowy element każdej manifestacji czy imprezy sportowej. Można je umieszczać także na budynkach jako biało-czerwoną wstęgę spływającą z najwyższego piętra gmachu lub opasującą obiekt. Ich grafika może nawiązywać też do modnych motywów patriotycznych lub być w kolorach narodowych.

Flagi na maszty – wizytówka instytucji

Nadają się do oznakowania siedziby urzędu lub instytucji. Prawie każda organizacja przed swoją siedzibą ma takie flagi. Powiewają godnie i majestatycznie przyciągając uwagę przechodniów. W czasie świąt narodowych są najczęściej w barwach Polski lub regionu, mogą jednak mieć także grafikę z modnymi ostatnio motywami patriotycznymi, co będzie oryginalnym zamiennikiem klasycznych flag na maszty.

Car flag – flagietki samochodowe

Flagietki w barwach narodowych mocowane na oknach samochodów są często wykorzystywane podczas dużych imprez sportowych. Obchody Odzyskania Niepodległości są świetną okazją, aby nasze ulice i drogi za ich sprawą stały się biało-czerwone. Dobrze będą się prezentować zarówno na autach służb miejskich, jak i zwykłych obywateli. Znakomity pomysł na upominki w konkursach, loteriach, zawodach.

Powrót do strony głównej