Akademie, konferencje, gale i koncerty

Ścianki wystawiennicze - profesjonalna oprawa paneli, wykładów, prelekcji

Koncerty, gale, prelekcje nie mogą się obyć bez odpowiedniego tła. Doskonale nadają się do tego różnego rodzaju ścianki wystawiennicze. Mamy w ofercie zarówno ścianki tekstylne, jak i magnetyczne. Jak wszystkie nasze produkty mają one wymienną grafikę, co pozwoli wykorzystać je przy innych uroczystościach, są bardzo łatwe w montażu i demontażu. Zastosowanie naszych ścianek pozwoli nadać profesjonalny charakter zaplanowanym wydarzeniom.

Trybunki promocyjne jako uzupełnienie ścianek wystawienniczych

To idealne uzupełnienie ścianki wystawienniczej daje możliwość odłożenia notatek, prospektów, długopisów. Oprócz zastosowania praktycznego podobnie jak ścianka wystawiennicza, nadaje profesjonalny charakter imprezom o charakterze wykładów czy prezentacji. Grafika jest wymienna, a montaż i demontaż bardzo prosty.

Proporczyk

Nasze proporczyki drukowane na sztucznym jedwabiu są eksponowane na eleganckich chromowanych stojaczkach w srebrnym kolorze, będą doskonałą ozdobą stołów konferencyjnych. W 100-lecie Odzyskania Niepodległości nie zabraknie na pewno tego typu imprez, a proporczyki w barwach narodowych czy regionu będzie można wykorzystać także na innych tego rodzaju uroczystościach oraz w czasie sesji rad miejskich i spotkań z zaprzyjaźnionymi regionami.

Flagi gabinetowe - stylowy element wystroju

Stylowe stojaki gabinetowe wraz z flagami drukowanymi na satynowym materiale mogą być ozdobą nie tylko gabinetów, ale także sal konferencyjnych i widowiskowych. Połączenie wysokogatunkowych tkanin, starannego wykonania i materiałów imitujących szlachetny mosiądz pozwoli w elegancki sposób podkreślić wystrój każdej sali nadać jej godny charakter.

Triple display na konferencje, kongresy, spotkania

Lekka konstrukcja z trzema wymiennymi wydrukami na materiale tekstylnym. Oryginalny display eksponujący trzy grafiki jednocześnie- każda z nich może mieć inny projekt. Znakomicie sprawdzi się na imprezach okolicznościowych, gdyż może pełnić jednocześnie funkcję informacyjną (jedna grafika), jak i dekoracyjną (pozostałe dwa wydruki) poprzez nawiązanie do motywów okolicznościowych lub patriotycznych.

Rollup na konferencje, kongresy, spotkania

Konferencje, wykłady i panele poświęcone Odzyskaniu Niepodległości będą nieodzownym elementem obchodów. W takich okolicznościach doskonale sprawdzają się roll-upy. W wersji ekonomicznej (wąska kaseta) lub luksusowej (szeroka kaseta). Istnieje możliwość wymiany grafiki, więc raz zakupiony system z inną grafiką może być wykorzystany w innych okolicznościach.

Tube display na konferencje, kongresy, spotkania

To nowy system typu display, także w wersji dwustronnej. Znakomicie sprawdzi się w ograniczonej przestrzeni, bo może mieć prawie 3 metry wysokości i tylko 80 cm szerokości, co daje dużą powierzchnię komunikacyjną umieszczoną w zgrabnym, łatwym w montażu systemie. Wymienna grafika po obu stronach może być różnorodna, co stwarza dodatkowe możliwości w uatrakcyjnieniu przekazu.

MiniDisplay - stojaczki na stoły

Minidisplay to nowocześniejsza forma proporczyka. Dwustronny, wymienny wydruk na sztucznym jedwabiu oprawiony jest w elegancką i stabilną aluminiową ramkę. Jego wymiary są większe niż klasycznych proporczyków, co sprawia, że grafika jest bardziej widoczna. Dwustronny wydruk może mieć różną grafikę po obu stronach.

Powrót do strony głównej